Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Do Wszystkich Koxów Na Mpc^^


Temat  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile lat ?wiczysz?

    • mniej ni? rok
      2
    • rok
      3
    • 2 lata
      1
    • 4 lata
      4
    • Wi?cej ni? 4 lata
      6
  2. 2. Na czym obecnie "jedziesz" ?

    • Mono
      2
    • Jab?czan
      0
    • Nitrobolon
      5
    • XP
      4
    • Inne
      5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem podyskutowac o Kreatynie.

Jaka lubicie i jaka stosujecie?

 

Ja polecam XP / Zwykle mono ale z Olimpu. [creatine monohydrate mega caps 1250] , Nitrobolon II , Do tgo z Treca może być CM3.

 

Dawkowanie biere troszke wieksze niż zalecane albo takie same. Nigdy mniejsze^^

 

Wiem ze pare osob tutaj uprawia takie sporty. Z tego co wiem papa smurf i inni:P

Jakie wasze zdanie?

Co wolicie?

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Ćwiczyłem trzy lata, (trenowałem zapasy) ale dałem sobie już z tym spokój.

Nie "jechałem" na niczym bo potem wacuś nie staje :D

A tak serio szkoda mi wątroby itd.

Me gusta.

Opublikowano

Ćwiczyłem 2 lata Kudo Daido Juku i rok taekwondo i wtedy troche pakowałem , ale na zwykłym białku , a nie na jakichś vistach czy tam xp

Opublikowano

Od dzieciństwa chodzę na taekwondo, od 15 roku życia zacząłem pakować po troszku i nie jadę na żadnych kreatynach czy jak to się tam zwie, wg. mnie używanie ich nie ma sensu.

 

@Edit

Jestem diabetykiem więc i tak nie jest to dla mnie wskazane.

Opublikowano

Wg mnie uzywanie tego ma sens po wiekszym stazu treningowym. Bo odrazu rzymu nie zbudowali. Powoli ale jednak wedlug mnie oplacalne ;) chyba ze ktos ma problemy ze zdrowiem

 

XP - Xpand <3 <3 <3 <3

 

A co do wątroby też sie troche martwie o nią 8S 8S 8S

 

 

a co do XP to zrobili taka wersje enrgizer i moj kumpel idiota to kupil i juz po tym nie pocwiczyl. Takze z tym gownem uwazajcie. Potem mial problemy z sercem. Bo to ponoc takiego kopa daje jak wypice kilku kaw.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Ja od 3 lat trenuje boks, i troszkę w piwnicy pakuje . A jeżdżę na koktajlach wlasnej roboty. Jajko, kakao, banan.

BEZPIECZNY TRANSFER DANYMI NA CHOMIKUJ.PL

 

Opublikowano

Prawda jest taka że jak ktoś porządnie zajebie,to się składacie bo te wszytkie odżywki i tauryny to są dla efektu wizualnego a nie siłowego.Więc dla mnie bez sens same defekty potym a korzyść to tylko napompowany mięsień -.-

1287838054-U230664.jpg

Sygna by me

Opublikowano

ja rok taekwondo, ale mi się znudziło ;s

 

A ja rok taekwondo ćwiczę i są osiągnięcia to mi się nie nudzi :D

 

@Top

Kreatyna mi szczerze mówiąc nie potrzebna. To na mega wysiłki tylko.

Od września gainery, CM3 itd., ale przede wszystkim żarło :D Dużo wpierdzielania :)

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Ou rodi koxem ? :D

CM3 to nie kreatyna ? ^^

Jabłczanek całkiem mocny.

Gainery dla początkującyh polecam :D

 

Żaden kox :D

Po prostu ćwiczyłem ciut i od września już intensywnie będę ;)

Don't feed trolls ;]

Opublikowano

Chciałem podyskutowac o Kreatynie.

Jaka lubicie i jaka stosujecie?

 

Ja polecam XP / Zwykle mono ale z Olimpu. [creatine monohydrate mega caps 1250] , Nitrobolon II , Do tgo z Treca może być CM3.

 

Dawkowanie biere troszke wieksze niż zalecane albo takie same. Nigdy mniejsze^^

 

Wiem ze pare osob tutaj uprawia takie sporty. Z tego co wiem papa smurf i inni:P

Jakie wasze zdanie?

Co wolicie?

po 1. Przestań spamować

po 2. Znalazłeś na necie i świecisz?

po 3. Creatyna nie z olimpu tlyko z Biophenu. ( Właśnie widać jaki z ciebie chudy kox. -_- taki hudy | )

.

Opublikowano

po 1. Przestań spamować

po 2. Znalazłeś na necie i świecisz?

po 3. Creatyna nie z olimpu tlyko z Biophenu. ( Właśnie widać jaki z ciebie chudy kox. -_- taki hudy | )

 

Po 1. Prosze kurna jego mać nie wypowiadaj sie na tematy o ktorych nie masz pojęcia jak i również prosze zaprzestań krytykowania mnie jak i zarazem oskarżania o spam.

Po 2. Znalazłem w sklepie. Całkiem fajne.

Po 3. Jakiego Biophenu? Biophen to są kosmetyki^^

creatine-1250mg-300kaps-mega-caps.jpg

creatinemc_n400.jpg

Masz Kurna Olimp Creatine Monohydrate mega 1250 !!

Właśnie ja widze twoją wiedze na ten temat.

Twoje posty mnie dziwą. Zachowujesz sie jak dziwak. Nawte w spisie gdzie bledu nie bylo ty znalazles bląd. Masz coś do mnie to mi powiedz.

Poczytaj o tym Olimpie. Jesli wiesz co to jest.

 

Gdybym nie napisal nie wiedzialbys co to XP

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Po 1. Zamknij morde

Po 2. Znalazłem w sklepie. Całkiem fajne.

Po 3. Jakiego Biophenu? Biophen to są kosmetyki^^

creatine-1250mg-300kaps-mega-caps.jpg

creatinemc_n400.jpg

Masz Kurna Olimp Creatine Monohydrate mega 1250 !!

Właśnie ja widze twoją wiedze na ten temat.

Twoje posty mnie dziwą. Zachowujesz sie jak dziwak. Nawte w spisie gdzie bledu nie bylo ty znalazles bląd. Masz coś do mnie to mi powiedz.

Poczytaj o tym Olimpie. Jesli wiesz co to jest.

 

Gdybym nie napisal nie wiedzialbys co to XP

I ty masz zamiar na kida startowac,nie mozesz uledz prowokacji uzytkownikow (zlewka). :DxD

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

nie no stary ale koles mnie juz dobija. Gdziekolwiek co napisze on mnie krytykuje. To juz męczące. Jeszcze mi mowi ze to nie Olimp. Chyba wiem co biore.

A co do tego to moze zmienie to na łagodną wersje.

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Przygode z silownia zaczolem w czerwcu 2006 roku, z poczatku bralem magnum8000, nitrobolon i BCAA, po 2 latach zazylem 100 tabsow ruskiej mety, od tamtej pory na czysto teraz cwicze sporadycznie.

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Chciałem podyskutowac o Kreatynie.

Jaka lubicie i jaka stosujecie?

 

Ja polecam XP / Zwykle mono ale z Olimpu. [creatine monohydrate mega caps 1250] , Nitrobolon II , Do tgo z Treca może być CM3.

 

Dawkowanie biere troszke wieksze niż zalecane albo takie same. Nigdy mniejsze^^

 

Wiem ze pare osob tutaj uprawia takie sporty. Z tego co wiem papa smurf i inni:P

Jakie wasze zdanie?

Co wolicie?

 

 

 

 

Ale same wdupianie nie wystarczy ;  / i poco aż tyle?

 

 

Ja osobiście cwicze(dla siły chudy jestem ;  ) ) 1 miesiąc narazie i same białko itp. Typu ryż, mleko, proponuje ryby(choc ja ich nie jem- nie lubie ; p) makaron itp.

 

 

 

 

A nie te piguły prędzej wam fiut sie skurczy niż coś to da ; P.

 

 

 

 

 

Opublikowano

Heh źle mnie zorzumialeś.

DObrz4e że cwiczysz ale jak sam sie przekonasz po kilku latach bedzie tak wolno szlo że szlag cie trafii ^^

tyle tego nie.

To jest na cykle.

nie wszystko naraz bo cyba by ci organizm padł:P

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...